canadianonlinepharmacycare.com

Четверг, 22 Июнь 2017 10:46

Олег Кулініч: "Сьогодні Аграрний комітет ВРУ розглянув два законопроекти..."

Автор
Оцените материал
(0 голосов)
Олег Кулініч в facebook:

Сьогодні Аграрний комітет ВРУ розглянув два законопроекти. Законопроект 5667 Про виноград та виноробну продукцію, щодо якого Комітет є головним, був відхилений. Законопроектом пропонується врегулювати відносини виробництва та обігу дистиляту з виноградної сировини, що призначений виключно для подальшого використання у виробництві алкогольних напоїв, крім коньяків. Цей законопроект пропонує визнати таким, що втратив чинність, Закон України Про виноград та виноградне вино ... , та у якості альтернативи запроваджує низку нових норм. Втім, законопроект має багато недоліків, на яких акцентували увагу в тому числі і підприємства галузі. Тому, зваживши на це, Комітет змушений був його відхилити.

Окрім того, на доопрацювання було відправлено проект Закону 6236 Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств. Ним пропонується статтю 41 Конституції України, у якій йдеться про право володіння, користування і розпоряджання власністю, доповнити новою частиною такого змісту Основою аграрного устрою України є фермерське господарство. По суті члени Комітету, в тому числі і я, повністю підтримують цю тезу, але потрібно, щоб вона була не просто голослівною заявою, а справді мала правові наслідки. Тому законопроект потребує доопрацювання, а саме дієвого механізму, який би міг на практиці забезпечити таку норму в Конституції.

В той же час розгляд ще двох законопроектів колеги Сергія Мартиняка 5551 Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю та 5552 Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю через відсутність автора було перенесено.

За дорученням Голови ВРУ Комітет також додатково розглянув заяву про звільнення міністра АПК Тараса Кутового. Оскільки разом з Тарасом Кутовим члени Комітету працювали пліч-о-пліч у цій каденції ВРУ, і добре знають його професійні можливості, абсолютна більшість колег хотіли б, щоб він продовжив свою роботу в МінАПК. Але заява про звільнення написана, і це рішення самого міністра, тож залежить воно вже не від членів Комітету. Тому Комітетом було прийнято рішення підтримати відставку міністра.Олег Кулініч


Прочитано 100 раз

Login Form