Степан Кубів: "# ДеньДержавноїСлужби На минулому тижні звертаючись..."

23.06.2017 10:18
shadow
Степан Кубів в facebook:

# ДеньДержавноїСлужби На минулому тижні звертаючись до владики Едварда Кави, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пригадав слова, які Господь промовив до Мойсея біля неопалимої купини Тому що голос плачу і крику мого народу дійшов аж до моїх вух, тому я тебе вибрав і покликав. Ці слова до епископа надзвичайно доречні і сьогодні в День державної служби. Я дуже не люблю зверхнє слово чиновник і пишаюсь тими держслужбовцями, яких я зустріла за час своєї роботи тут. Тих, для кого служіння Україні - не пустий звук, а дійсно поклик. З Днем державної служби, колеги! Об этом сообщает АНТИКОР ФОРУМ со ссылкой на СМИ.

Щиро вітаю держслужбовців з професійним святом! Ефективність державного управління - те, що робить країни конкурентоздатними.

Наша команда розпочала активне вп ... ровадження сердньострокового планування, технологій е-врядування і е-сервісів, сучасного HR-менеджменту. Ми розпочинаємо масштабне перезавантаження міністерств і оновлення їх кадрового потенціалу. Сотні молодих професіоналів з реформаторськими поглядами прийдуть на державну службу уже цієї осені. Ми це робимо, тому що впевнені - від ефективної державної служби залежить успішність нашої країни.Степан Кубів