Ігор Мосійчук: "Сміття не лише смердить, а й пахне політикою, грошима..."

26.06.2017 12:29
shadow
Ігор Мосійчук в facebook:

Сміття не лише смердить, а й пахне політикою, грошима і корупцією. Сміттєва блокада Львова, про яку заявляє її мер, дійсно існує, але винна в ній, перш за все, міська влада. Так як була б винна міська влада Києва чи будь-якого іншого міста. Цій проблемі в Україні майже 15 років, і за цей час практично ніхто не приділяв належної уваги питанню утилізації сміття, і тепер маємо те, що маємо.

Пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі була трагедією не лише міського, а й державного м ... асштабу, і вирішуватись повинна була на державному рівні. Дорогоцінний час згаяно. Міській владі Львова і державі треба перестати перекладати відповідальність одна на одну, і нарешті розділити обовязки. Закликаю міського голову Львова Андрія Садового і премєр-міністра Володимира Гройсмана публічно зустрітись і вирішити питання, створивши тимчасовий полігон із сортувальною станцією на час зведення сміттєпереробного заводу. Вихід має бути знайдений, інакше найкрасивіше європейське місто перетвориться на клоаку.

Сміття проблема не лише Львова. Міські голови всіх міст в Україні повинні займатись цим питанням. Має бути розроблена стратегія поводження з твердими відходами в Україні привязна до наших реалій. Давайте викинемо сміття з голів, і тоді зможемо очистити від сміття наші вулиці