Кім знову написав листа Трампу, його передасть президент Південної Кореї

20.09.2018 13:46
shadow

Президент Південній Кореї Мун Джеїн заявив, що він відправить приватне повідомлення від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина президенту США Дональду Трампу під час засідання Генеральної Асамблеї ООН наступного тижня, пише AP. Кім хоче провести другий саміт з Трампом.

"Є речі, які Сполучені Штати хочуть, щоб ми передали в Північну Корею, а з іншого боку є і те, що Північна Корея хоче, щоб ми передали Сполученим Штатам", — сказав Мун після повернення з Пхеньяна, де він зустрічався з Кімом.

Я сприятиму діалогу між Північною Кореєю і Сполученими Штатами. Твитнуть Поделиться

Південнокорейський президент не розкрив зміст повідомлення від Кіма, але лідер Північної Кореї обіцяв демонтувати свій ядерний арсенал під час зустрічі з Муном, в залежності від невказаних відповідних дій США.

Мун підкреслив, що Кім також висловив бажання провести другу зустріч з Трампом. Білий дім заявив на початку цього місяця, що планування такого саміту триває.

Нагадаймо, в Пхеньяні стартував третій міжкорейський саміт, у рамках якого проведуть зустріч президент Південної Кореї Мун Чже Ін і лідер КНДР Кім Чен Ин; у вівторок, 18 вересня, Кім Чен Ин і його дружина зустріли у аеропорту північнокорейської столиці президентську пару, яка прибула з Сеулу. Це перший візит південнокорейського лідера в Північну Корею за останні 11 років.

Зазначимо, раніше президент США Дональд Трамп висловився в підтримку п’ятого в історії і третього в 2018 році міжкорейського саміту, який проходить з 18 по 20 вересня у Пхеньяні. За його підсумками КНДР обіцяла закрити ядерний реактор в Йонбені і демонтувати військовий полігон.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kim-znovu-napisav-lista-trampu-yogo-peredast-prezident-pivdennoyi-koreyi-288981_.html”